درباره ما

با سلام

بازدیدکننده گرامی، بسیار مفتخریم که صفحه ی درباره ی ما را مشاهده می کنید.

امروزه شرکتهاي فعال در زمينه اينترنت به سرعت در حال رشد هستند و هر روز سهم بيشتري از اقتصاد را به خود اختصاص مي دهند. قبلا شرکتها و کارخانه هاي فيزيکي بزرگترين و پردرآمدترين شرکتها در دنيا بودند ولي امروزه شرکتهاي اينترنتي جاي آنها را اشغال کرده اند و هم سطح شرکتهاي بزرگ نفتي در رده بندي شرکتهاي دنيا قرار گرفته اند. به عنوان مثال شرکتهايي چون گوگل، مایکروسافت و آمازون جاي شرکتهايي چون شرکت خودرو سازی BMW و جنرال موتور را در صدر ليست برترين شرکتهاي دنيا گرفته اند.
در حال حاضر با توجه به ارائه خدمات روز افزون اينترنتي در جوامع مختلف، مردم سعي مي كنند از مراجعه حضوري به ادارات، مغازه ها و فروشگاهها پرهيز نمايند، و به همين دليل مشتري ها در حال تغيير روش خريد خود از مغازه ها و فروشگاههاي فيزيکي به فروشگاهها و سايتهاي اينترنتي هستند و خريدهاي خود را از طريق اينترنت انجام مي دهند. اين تغيير رفتار در مصرف کننده ها باعث شده است که اقتصاد جديدي در اينترنت شکل گيرد و شرکتها و کسب و کارهاي جديد بسياري در اينترنت شکل گيرد.
كشور ما ايران نيز از اين قاعده مستثنا نيست و با توجه به تعداد زياد كاربران اينتنرتي، در آينده نزديک نيز شاهد تغييرات عمده اي در اين زمينه خواهيم بود.

فعالیت این گروه در اینترنت با تاسیس چند سایت دانلود ، فرهنگی ، مذهبی و سپس فروشگاه های همکاری در فروش آغاز شد ، و بعد از بدست آوردن تجربه و دانش لازم و ارزیابی محیط فضای مجازی اقدام به تاسیس این فروشگاه گردید.

فروشگاه اینترنتی میقات ، نیز در همین راستا در بهار سال 1391 که با تدبیر مقام معظم رهبری با عنوان سال « توليد ملي؛ حمايت از كار و سرمايه ايراني » نام گذاری شد ، با توکل بر پروردگار و بر اساس تجربه ی مدیران سایت  پایگاه اطلاع رسانی شفق و همچنین وب سایت میهن یو ، با هدف ارائه هر چه بهتر محصولات متنوع اعم از نرم افزاری ، آموزشی و فرهنگی مذهبی و با اولویت عرضه محصولات داخلی راه اندازی گردید. 

"ما هيچ ادعايي در خصوص بهترين بودن نداريم ، چون به اعتقاد ما هميشه حتي در بهترين حالت نيز راه هاي بهتري براي انجام كارها وجود دارد و تلاش ما اين است كه هر روز در جهت بهتر شدن عمل نماييم و هنگامي از كاركرد خود اطمینان خواهيم داشت كهاعتماد هر چه بیشتر و رضایت خاطر شما مشتریان گرامی را جلب كنيم"

امید است با دریافت پيشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان جایگاه خود را در این بین بدست اوریم. 

با تشکر

روابط عمومی فروشگاه اینترنتی میقات